Prepravné podmienky HW kampane

 

Vaše medzinárodné zásielky s hmotnosťou až do 3000 kg poletia s nami za výnimočne dobrú cenu.

Stačí, ak vyplníte dotazník a odošlete ho kliknutím na baner. Ohľadom cenovej ponuky alebo vytvorenia zákazníckeho čísla Vás bude kontaktovať obchodný zástupca spoločnosti DHL Express.

HW Kampaň je platná do 31.03.2022

Objednávka:

Pred ojednávkou prepravy je potrebné si s obchodným zástupcom dohodnúť špeciálnu cenu pre konkrétnu zásielku a taktiež preveriť, či je možné z danej destinácie zásielku prepraviť. Je to z dôvodu rôznych regulačných obmedzení v iných krajinách.

Objednávku je možné preveriť:

1. Telefonicky - infolinka 18 811

2. E-mailom na dhlsk@dhl.com

3. U svojho obchodného zástupcu

Platba: v hotovosti, faktúrou alebo depozitom, v závislosti od splnenia interných požiadaviek DHL Express.

V prípade existujúcej zmluvy medzi zákazníkom a DHL Express, ponuka neplatí ako dodatočná zľava, ale v prípade želania a dohody s obchodným zástupcom, nahradí existujúcu. 

Zľava môže byť klientovi poskytnutá na leteckú prepravu  zásielok do/zo všetkých krajín sveta, ktoré obsluhuje DHL Express. Mimo zásielok posielaných v rámci SR.

Zľavu si môžete vyžiadať u Vášho obchodného zástupcu alebo vyplnením formulára.

Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami, špeciálnymi cenníkmi  a nie je možné ju vymáhať. Zľavu je možné využiť iba pri zásielkach vyplatených na Slovensku.

Organizátor kampane si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá kampane či kampaň úplne zrušiť bez udania dôvodov a stanovenia náhrady.