UCZYŃ TWÓJ BIZNES MIĘDZYNARODOWYM.

GRATULACJE!

Pozostało juz tylko:

  • podać nazwę firmy
  • podać numer Twojej umowy
    oraz
  • adres na który mamy wysłać gadżet.

    Tylko tyle! Na wypełnione formularze
    czekamy do 12 grudnia 2016!

FORMULARZ

Konto w DHL
Imię i nazwisko
Adres
Kod pocztowy
Miasto
Telefon
Rejestrując się wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych do celów realizacji promocji. Podanie danych jest nieobowiązkowe ale niezbędne. Administratorem danych jest DHL Express (Poland) Sp. z o.o. ul. Osmańska 2, Warszawa.

PRZEKIERUJ PACZKĘ

Przekieruj paczkę to usługa umożliwiająca odbiorcom przesyłek zmianę daty lub miejsca doręczenia paczki już po jej nadaniu bez konieczności kontaktowania się z nadawcą paczki.

Dowiedz się więcej

ODBIERZ PACZKĘ PO DRODZE

Skorzystaj z oferty DHL Parcel i korzystaj z sieci punktów partnerskich – Parcelshop (m.in. stacje benzynowe, salony prasowe). Gdy przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie punkcie, otrzymasz e-mail/sms z kodem PIN niezbędnym do odbioru. Paczka będzie na Ciebie czekać aż 7 dni!

Dowiedz się więcej

E-FAKTURA W DHL PARCEL

E-faktura jest odpowiednikiem faktury papierowej w wersji elektronicznej i ma taką samą moc prawną jak zwykła faktura. Różnica pomiędzy e-fakturą a fakturą papierową polega tylko na sposobie jej dostarczania do Klienta. Po wystawieniu e-faktury jest ona automatycznie widoczna w aplikacji eFaktura DHL. Jednocześnie informacja o nowej eFakturze jest wysłana na podany przy rejestracji lub w formularzu adres e-mail.