Badanie potrzeb Klienta E-Commerce

 

W trosce o Państwa zadowolenie, oraz z myślą o doskonaleniu naszych usług, pragniemy zaczerpnąć opinii na temat Państwa oczekiwań wobec operatora logistycznego.

 

Uzyskane informacje posłużą lepszemu dostosowaniu naszych usług do Państwa potrzeb i skierowaniu jeszcze większej uwagi na tematy szczególnie dla Państwa ważne.

 

Bardzo prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania – część z nich jest jednokrotnego, a cześć wielokrotnego wyboru. Badanie zajmie Państwu maksymalnie do 15 minut.

 

Serdecznie dziękujemy za udzielone odpowiedzi.

 
 
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DHL Express Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Wirażowa 37. Zebrane dane będą przetwarzane w celach analitycznych.
 
Przysługuje Pani/Panu prawo do: a. dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych; b. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w zakresie, w jakim podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby profilowania; c. wycofania w każdej chwili zgody w zakresie, w jakim jest ona podstawą przetwarzania danych Pani/Pana danych. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem; d. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.
 
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania i sposobów zabezpieczenia danych: www.dhl.com.pl/dane