SAMEDAY SERVIS

KEĎ ZAJTRA JE UŽ NESKORO

Či už ste na druhom konci mesta, alebo v zahraničí, či treba prepraviť naliehavý dokument alebo časovo kritické exportné a importné zásielky, DHL Same Day ponúka vlastné prepravné riešenia navrhnuté tak, aby vyhovovali všetkým Vašim potrebám. DHL Same Day je zárukou kvality a istoty v prepravných službách, ktorá sa riadi heslom: Zajtra je už neskoro.

DHL Same Day vyzdvihne zásielku a prepraví ju na miesto určenia v priebehu niekoľkých hodín. Ak  potrebujete flexibilitu a osobný prístup, vyberte si jeden z našich produktov DHL SAME DAY.

 

SPRINTLINE – pozemná preprava

Ak sa zásielka musí dostať na miesto určenia cestným servisom, SPRINTLINE ju tam dostane. Jednoducho si objednáte kuriéra a DHL Same Day vyzdvihne Vašu zásielku a čo najrýchlejšie ju doručí až do cieľovej destinácie.

Sprintline služby zahŕňajú najrýchlejší cestný spôsob prepravy od dverí k dverám. S kuriérom sme počas prepravy v neustálom kontakte a tak aj Vy viete, kde sa Vaša zásielka nachádza.

 

JETLINE – letecká preprava

Či už potrebujete prepravné služby pre núdzové dodávky listín, urgentných komponentov na výrobné linky, farmaceutický materiál alebo iné kritické zásielky, vieme Vám ponúknuť najrýchlejšiu leteckú prepravnú alternatívu. Pri službe JETLINE Vám zabezpečíme priamu leteckú linku.

 

9 DôVODOV PREčO SI VYBRAť DHL SAMEDAY

jednoduchosť
jednoduchosť

Jednoduché a rýchle objednávanie. Stačí zavolať alebo poslať email a náš Sameday agent je Vám plne k dipozícií.

istota
istota

Sameday servis je istota profesionality. Priame potvrdenie objednávky a priama komunikácia zabezpečí doručenie kvalitnej služby.

detaily
detaily
Záleží nám na detailoch. Celú prepravu zodpovedne plánujeme až do posledných detailov.
dostupnosť
dostupnosť

Naši Sameday agenti sú Vám k dispozícií aj mimo pracovných hodín. Poskytujeme kvalitné služby  24 hodín, 7 dní v týždni. 

rýchlosť
rýchlosť

Cenovú ponuku na prepravu Sameday kuriérom spracujeme už do 1 hodiny. 

komfort
komfort

Poskytujeme servis od dverí k dverám. Zásielky vyzdvihneme a doručíme priamo na miesto určenia. Nemusíte nikam chodiť, stačí si len dohodnúť detaily prepravy so Sameday agentom.

dosah
dosah
Zabezpečíme prepravu do rôznych krajín sveta.
rôznorodosť
rôznorodosť

Špeciálne zásielky si vyžadujú špeciálne zaobchádzanie. Prepravný proces prispôsobíme požiadavkám klienta podľa typu a obsahu zásielky.

na mieru
na mieru

So Sameday produktami Sprintline a Jetline zabezpečíme prepravu letecky alebo cestne.